Promocje
Listwa przypodłogowa Vox Esquero 607 Platan Meksykański
Listwa przypodłogowa Vox Esquero 607 Platan Meksykański
13,89 zł 11,99 zł 11,29 zł 9,75 zł
szt.
PANELE PODŁOGOWE KRONOORYGINAL VARIOSTEP PRESTIGE DĄB VISTA 4V 7843
PANELE PODŁOGOWE KRONOORYGINAL VARIOSTEP PRESTIGE DĄB VISTA 4V 7843
35,50 zł 34,50 zł 28,86 zł 28,05 zł
m2
Listwa przypodłogowa Vox Esquero 601 Biała
Listwa przypodłogowa Vox Esquero 601 Biała
13,90 zł 11,78 zł 11,30 zł 9,58 zł
szt.
Listwa przypodłogowa Vox Esquero 608 Dąb Czerwony
Listwa przypodłogowa Vox Esquero 608 Dąb Czerwony
13,89 zł 11,99 zł 11,29 zł 9,75 zł
szt.
Listwa przypodłogowa Vox Esquero 612 Dąb Korkowy
Listwa przypodłogowa Vox Esquero 612 Dąb Korkowy
13,89 zł 11,99 zł 11,29 zł 9,75 zł
szt.
Producenci
Reklamacje i zwroty

Zwroty i reklamacje

Zwroty i prawo do odstąpienia od umowy:

 

Każdemu klientowi, bedącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego fajnepodlogi.pl przysługuje- na podstawie przepisów prawa- prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru(usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: P.U.H. LIDER KRZYSZTOF BRZYTWA 41-703 RUDA ŚLĄSKA ul. KAROLA GODULI 32.

Termin:

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie na adres podany powyżej.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: (1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa powyżej w pkt 9.1 oraz 9.5; (2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania; (3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym; (4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; (5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu; (6) dostarczania prasy; (7) usług w zakresie gier hazardowych.

W przypadku zwrotu towaru prosimy o przesłanie go na adres firmy wraz z wydrukowanym i wypełnionym formularzem zwrotu oraz fakturą VAT lub paragonem, niniejszy punkt nie jest warunkiem dokonania zwrotu. Prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą.To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: P.U.H. LIDER KRZYSZTOF BRZYTWA 41-703 RUDA ŚLĄSKA ul. KAROLA GODULI 32

Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez PUH LIDER KRZYSZTOF BRZYTWA świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

 

 

 

 

Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie przelewem na konto bankowe, z którego Sprzedający otrzymał wpłatę lub konto wskazane przez Klienta w formularzu zwrotu.

 

Reklamacje

Sprzedajacy ponosi względem Klientów będących konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego odpowiedzialność przez 2 (dwa) lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową (zamówieniem), zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Klient traci uprawnienia określone w ww. ustawie, jeżeli przed upływem 2 (dwóch) miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z zamówieniem nie zawiadomi Sprzedajacego o tym fakcie.

Podstawą przyjęcia reklamacji jest przysłanie na własny koszt reklamowanego towaru na adres Sprzedającego realizującego zamówienie z dołączonym wydrukowanym, ręcznie wypełnionym i podpisanym formularzem reklamacji wraz z fakturą VAT lub paragonem, niniejszy punkt nie jest warunkiem przyjecia reklamacji. Prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki. Adres wysyłki: PUH LIDER KRZYSZTOF BRZYTWA 41-703 RUDA ŚLĄSKA ul.KAROLA GODULI 32

W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie naprawiony bądź wymieniony na nowy i zostanie odesłany na koszt Sklepu na adres Klienta, wskazany w formularzu reklamacyjnym. W momencie, gdy reklamowanego towaru nie będzie można naprawić bądź wymienić na nowy, Sklep zwróci Klientowi pieniądze na konto bankowe, z którego otrzymał wpłatę lub wskazane przez Klienta w formularzu reklamacyjnym.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń w odbieranej przesyłce należy sporządzić protokół uszkodzeń w obecności kierowcy i odmówić przyjęcia towaru( w przypadku szkody całkowitej, gdy calość towaru jest uszkodzona) lub przyjąć warunkowo po wykonaniu dokumentacji fotograficznej( kiedy uszkodzenie jest częściowe).

Sklep rozpatrzy reklamacje w terminie 14 (czternastu) dni od dni jej otrzymania, z zastrzeżeniem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego. Przekroczenie powyższego terminu przez Sprzedającego w uzasadnionych przypadkach, gdy reklamację złożył Klient będący przedsiębiorcą, który dokonał zakupu w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, nie skutkuje automatycznym uznaniem takiej reklamacji za uzasadnioną.

Reklamacje towarów z wyprzedaży

Towary w dziale wyprzedaż oznaczone jako outlet, II gatunek lub towar nie w pełni wartościowy mogą posiadać drobne wady lub uszkodzenia. Klient przed zakupem takiego towaru powinien skontaktować się ze Sklepem, w celu ustalenia wad towaru.

Reklamacja produktów z wyprzedaży nie może dotyczyć wad i uszkodzeń, o których Klient został poinformowany przez Sklep przed odbiorem towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl